StartUps
Конкурс стартапів з кібербезпеки
1991 Програма кібербезпеки

Україна, яка перебуває на краю зони глобальної демократії і верховенства закону, є полігоном для рішень у галузі кібербезпеки, де уряд та молоді таланти знаходяться в одному човні. Прийшов час використовувати потенціал українських талантів і можливості пускового майданчика, яку вона надає.

1991 Інкубатор Відкритих Даних співпрацює з низькою українських та іноземних компаній з кібербезпеки у запуску програми-акселератора кібербезпеки в Києві, що фінансується у рамках ICO Hacken.

Як все буде проходити

На програму покладають великі надії. Ось основні моменти того, як все буде відбуватися, хто очолить її, і в яких умовах буде проходити коворкінг.

Очікується, що шестимісячна програма-акселератор, що проводиться наставниками, допоможе стартапам у сфері кібербезпеки на ранньому етапі скористатися можливістю обкатувати локальні рішення з найбільшими українськими підприємствами для подальшого поширення на світовий ринок.

Учасники програми будуть базуватися у штаб-квартирі коворкінгу 1991 і отримають капітал до 1 млн. доларів у рамках Простої угоди про майбутній капітал (SAFE) з верхньою межею. SAFE – це угода між інвестором і компанією, яка надає інвесторам право на отримання капіталу в майбутньому без визначення конкретної ціни за акцію.

Ким і навіщо це проводиться

Наставниками для стартапів виступатимуть професіонали закритого списку українських і глобальних компаній з кібербезпеки. Всі вибрані стартапи отримають пільги від партнерів 1991 року у розмірі, що перевищує 120 000 доларів США.

Інкубатор сподівається усунути нестачу практики і обкатки, а також стійкості кібер-стартапів в українській індустрії кібербезпеки шляхом акселерації розробки унікальних рішень у галузі кібербезпеки і інтелектуальної власності. Він також співпрацює з новою програмою підвищення кваліфікації з кібербезпеки Київського політехнічного інституту.

Відбір і можливості стартапів

Стартапи будуть відбиратися строго за встановленими критеріями і отримають наступні можливості.

Критерії відбору
 • Вирішувати складні галузеві завдання і проблеми кібербезпеки України
 • Масштабна ідея з глобальною націленістю
 • Два засновника у команді
 • MVP
 • 3 позитивні рекомендації
 • Прозоре використання запитуваних грошей або грошових потоків
Стартапи отримають
 • 6 місяців програми акселерації
 • Наставників 1-го рівня від уряду, індустрії кібербезпеки, а також наукових кіл
 • До 1 млн. Доларів США у вигляді фінансування, а також приватний доступ до додаткового капіталу
 • Чудові офісні приміщення у центрі Києва
 • Унікальні можливості обкатки в найбільших державних і комерційних організаціях
 • Пільги, що перевищують 120 000 доларів США на команду
 • Пакет випускників 1991

Програма акселерації складається з лекцій, індивідуальних занять з наставниками і власної розробки. В цілому програма розрахована на 5 місяців.

Етапи відбору

Онлайн заява.
Статуси попередньо відбираються за результатами відкритого конкурсу на підставі думки організаторів. Критерії відбору засновані на формі заявки і первісної ідеї стартапу в галузі кібербезпеки. Буде відібрано 10-15 стартапів.

Співбесіда.
Ідеї хороші з хорошими командами. Співбесіда допоможе дізнатися, хто буде нагороджений програмою акселерації. Судді відберуть до 5 стартапів.

Демонстраційний день.
Якщо і тільки якщо команда успішно пройде акселерацію, вона отримає право брати участь у Демонстраційному дні. 3 команди будуть нагороджені токенами Hacken в розмірі до 1,5 млн. доларів. Важливі приватні інвестори і фонди венчурного капіталу братимуть участь у Демонстраційному дні, щоб використовувати інвестиції паралельно або інвестувати в стартапи, які не потрапили до числа переможців.

Судді будуть являти собою команду з 6 чоловік з доведеним і продемонстрованим лідерством у стартапах, кібербезпеці, інвестиціях, ІТ, уряді і ICO. (1991, HackIT, Microsoft, Dragon Capital, NSDC, Hacken).